En İyi Tam Vücut Korse Çeşitleri

Google News Emay Blog

Tam vücut korsesi kurtarıcınız olmak için bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Kadınlar her zaman uyumlu bir görünüme ve kusursuz bir vücuda sahip olmaya çalışırlar. Bu nedenle sıkı diyetler uygulamak ve kendilerini sevdikleri birçok yemekten mahrum bırakmak için çok çaba sarf ederler ve spor kulüplerinde çok zaman geçirirler. Ama bazen sadece bir korse sizi o istediğiniz güzel görünüme götürebilir.

Tam Vücut Korse Nedir?

Tam vücut korseleri göğüsten bacaklara kadar vücudu sıkılaştıran korselerdir. Ayrıca karın, bel ve kalçalardan geçerek tek parça halinde tüm vücuda destek sağlar. Kadınların tercih edebileceği farklı boy ve uzunluklarda mevcut olan korsedir.

Tam Vücut Korse Modelleri

Tam Vucut Korse Modelleri

Emay’da, aradığınız zarif görünümü elde etmenize yardımcı olacak body korseleri size sunacağız ve sarkmalara bir çözüm sunacağız. Tüm vücut korseleri karın, sarkık kalçalar ve sarkık bel sorunlarına mükemmel bir çözümdür. Genellikle tüm vücut korsesi body korseler olarak da bilinmektedir. Vücudu bacaklardan göğse kadar sıkılaştırır ve kadınların kendine uygun olanı seçebilmesi için farklı uzunluklarda da mevcuttur. Vücudun birçok bölgesine destek ve sıkılaştırma sağlayan bu korseler, sizlere uyumlu ve sıkı bir görünüm kazandırır.

Göğsü Açık Paçalı Boy Korse

mi2013003 ten emay 2013 gogsu acik pacali boy korse 1

Çeşitli giyim tarzlarının, özellikle yazlık kıyafetlerin altına giyebilmesini sağlayan, göğsü açık ve ortalama uzunlukta benzersiz ve ayırt edici bir parçadır ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli özelliklerle karakterize edilir. Bu korse tüm vücudu destekler.

Gövde, göğüsten diz üstü bölgeye kadar sıkı, tonlu bir görünüm sağlar. Abiyelerin altına rahatlıkla giyilebilir çünkü harika bir kesimi vardır. Tüm elbiselerinize uyacak çeşitli renkleri mevcuttur. Günde en az altı saat giyildiğinde selüliti azaltır. Ürünü incelemek için tıklayın.

Paçalı Sütyenli Tam Vücut Korse

mi2011001 siyah emay 2011 pacali boy korse 1

Bu korse tipinin özelliği, vücuda kadınlık dolu sıkı bir görünüm kazandırmak için karın ve bel bölgesinde yüksek basınç noktalarına sahip olduğu için tüm vücudu sıkılaştırır ve şekillendirir. Bu korse türü vücudun her yerine temas ettiğinden cildin nefes almasını sağlayacak şekilde dünyanın en iyi malzemelerinden üretilir. Gerginliğe, terlemeye veya aşırı sıcaklık hissine neden olmaz. Ürünü incelemek için tıklayın.

Popo ve Göğsü Açık Tam Vücut Korse

mi2038003 ten emay 2038 popo ve gogsu acik pacali boy korse 12

Bu korse küçük veya orta göğüslü bayanlar için uygundur. Ayrıca popo kaldırıcı özelliği bulunmaktadır. İncelemek için tıklayınız. Ayrıca daha birçok modeli online mağazamzıda bulabilirsiniz.

Tam Vücut Korse

Pek çok kadın, ister düzenli gezilerde, isterse partilerde ve etkinliklerde olsun, genellikle elbiselerin altına giymek için bu tip tam vücut korseler arıyor. Tam vücut korseler göğüs, karın ve kalçaları sıkılaştırma ve destek sağlar. Mükemmel kumaşlardan üretilir. Günde en az 6 saat kullanıldığında selüliti azaltır. Size rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlamak için en iyi malzemelerden yapılır.

Benzer Gönderiler
Etiketler: ,
emay indirim kampanya